Telefonų dėklai gali būti įvairių medžiagų ir tipų, todėl kartais gali būti gana sunku išsirinkti kas tinka būtent tam tikro modelio telefonui. Dažniausiai dėklai ir ekrano plėvelės pasidaro labai svarbios vos tik nusiperkamas naujas telefonas, kurį norisi kuo ilgiau išsaugoti. Pirmieji įbrėžimai dažniausiai būna patys nemaloniausi, todėl būtina imtis priemonių, kurios padės telefonui išlikti nepažeistam dar ilgai. Kuo brangesnis telefonas, tuo geresnį dėklą norisi įsigyti, tačiau ne visiems aišku kokia medžiaga geriausiai apsaugo telefonus. Susipažinkite su skirtingomis medžiagomis ir jų savybėmis.

Plastikiniai dėklai yra vieni iš dažniausiai pasirenkamų, kadangi tai vienas iš optimaliausių variantų. Ši medžiaga kieta, neblogai apsaugo nuo smūgių ir nėra tokia šalta kaip metalas. Plastikas daug nesveria ir tikrai nepasižymi didele kaina, todėl puošia daugelį telefonų. Puiku ir tai, kad tokiems dėkliukams dažniausiai pritaikomas bet koks stilius, todėl tokie dėklai gali būti labai skirtingi, spalvoti, kas daugeliui suteikia didesnes pasirinkimo galimybes. Plastikinėmis gali būti ir ekrano plėvelės, nors vis dažniau pasirenkamos stiklinės plėvelės, plastikas taip pat vis dar populiarus. Odiniai dėklai dažniausiai būna knygelės tipo ir saugo tiek iš nugarėlę, tiek viršutinę telefono dalį. Vienintelė bėda, jo odiniai dėklai apsaugo vidutiniškai, o jų kaina yra gana didelė. Jų susidėvėjimas irgi gana greitas, palyginus su kitais dėklais. Aliuminiai telefonų dėklai yra itin tvirti ir labai atsparūs smūgiams, todėl nereikės pergyventi telefonui nukritus ant žemės. Žinoma, apsauginė ekrano plėvelė yra labai reikalinga tokiu atveju, kad būtų apsaugotas ir ekranas. Aliuminio dėklai gana brangūs ir sunkūs, palyginus su kitais, bet brangesnį telefoną tikrai verta laikyti saugiai. Silikoniniai dėkliukai patys paprasčiausi, jie nėra tokie saugūs ir dažniausiai tik atrodo gražiai, nes jų yra įvairių stilių. Jie pigūs, neslidūs ir labiau saugo nuo subraižymo nei nuo smūgių.

Rinktis galima labai įvairias dėkliukų formas ir savybes. Permatomi silikoniniai dėklai dažniausiai patinka tiems, kurie nori išsaugoti pradinę telefono išvaizdą, įprasti dėklai, kurie dedasi tik ant telefono nugarėlės visuomet saugo tik ją, todėl būtinos ekrano plėvelės. Atverčiami telefonų dėklai, kurie dar vadinasi knygelėmis yra visapusiškai telefoną sauganti priemonė. Galima rasti ir tokių dėklų, kurie saugo tik telefonų kraštus arba apsaugo telefonus nuo vandens. Geriausius dėklus ir kitus priedus išsirinkti galite – https://www.priedaitelefonams.lt/