Lean mokymai tik prasideda.

Viduje buvo tamsu. Jautėsi nuo uolų sklindantis šaltis ir drėgmė. Sektantas mostelėjo dešine ranka ir šalia jo, už keleto metrų blykstelėjo šviesos rutulys. Balta, akinanti šviesa nutvieskė visą urvą. Ore kybantis šviesos rutulys priminė Japonijos karių, dar ketvirtajame amžiuje naudotus lean rutulius. Dar keli rankos mostai ir šviesos intensyvumas sumažėjo. „Lean mokymai nenuėjo veltui“ pagalvojo jis ramiais žingsniais pajudėjo į urvo gilumą. Viską apšviesdamas, šviesos rutulys skriejo priekyje. Urvas, kažkuo priminė jau seniai matytus G5 planetos urvus. Tas pats sieros kvapas, drėgmė ir šaltis. Kuo toliau šaltis didėjo. Greičiausiai jau buvo minus dvidešimt. Sektanto drabužiai buvo pritaikyti kur kas didesniems temperatūrų pokyčiams. Šaltis jautėsi tik įkvepiant orą, kurio čia buvo ne per daugiausiai. Priekyje jau matėsi urvo išplatėjimas ir pasigirdo tylus bildesys. Einant toliau garsas vis stiprėjo. Atrodo, kad ir sienos po truputi drebą. Sektantas pasiruošė kovai, niekas nežino, kas jo laukia. Ilidės miestą seniai gaubė paslaptys.

Lean mokymai

Lean mokymai

Nuostabus požemių pasaulis.

Keletą minučių jis stovėjo ir klausėsi iš kurios pusės sklinda garsas. Norėjosi atrasti ramybės drumstėją. Kad ir kas jis bebūtų, Sektanto smalsumas nugalėjo. Jis peržvelgė visus šešis urvus ir intuityviai pasirinko trečią nuo dešinės. Vidinė intuicija dar niekada nenuvylė. Kelionė po Japonija, pažintis su mokytojais, lean mokymai ir ilgas laikas treniruotėse davė savo rezultatus. Sektanto vidiniai sugebėjimai atvėrė jam naują pasaulį. Luktelėjo minutėlę ir drąsiai nėrė į sekantį urvą. Šviesos rutulys kaip žinodamas užbėgo įvykiams už akių ir pirmas nuskriejo. Urve lėtai judėti nesinorėjo, nes garsas darėsi vis stipresnis, todėl Sektantas visu pajėgumu šovė į priekį. Vaizdas keitėsi žaibiškai ir jis tik vos spėdavo keisti krypti. Naujais tunelis vingiavo ir leidosi žemyn. Po kurio laiko priekyje skriejęs rutulys užgeso ir teko pasikliauti vidiniais resursais. Užmerkus akis jautėsi tik vėjo sukeliamas garsas. Sektantas vis dar nemažindamas greičio leidosi į dar nematytą požemių pasaulį. G5 senoliai pasakojo, kad geriau vieną kartą pamatyti, nei išgirsti. Daugelis jų būdami jauni leidosi į keliones, tačiau tik nedaugelis grįžo, kad papasakotų apie Ilidės miesto požemiuose slypintį pasaulį.

Lean mokymai

Lean mokymai

Lean mokymai

Lean mokymai

Kas jau kas, bet Lean keičia mūsų kasdienybę.

Lean mokymai per visą gyvenimą nėra nieko įspūdingesnio, nei pažinti, tai ką sukūrė asmenybės, pakeitusios pasaulio vaizdą. Tai ne šiaip mokslas apie procesus, darbą ar gamybą. Tai istorija apie įmonių vadovus, kurie kovojo, kurie ieškojo, nepasidavė ir rado išeitis, kur ateityje atnešė didelę naudą tiek įmonės, tiek visai Japonijai. Nedaugelis žino, kad tarptautinės kompanijos jau seniai naudoja šias metodikas ir pasiekia įspūdingus darbo efektyvumo rezultatus. Norite daugiau informacijos apie lean? Timberta.lt – rasite daug informacijos apie darbuotojų mokymus. 

Lean mokymai

Lean mokymai