Ieškantiems išskirtinių gėrimų specialistai rekomenduoja išbandyti ilgai išlaikyto brendžio ar konjako. Daugelyje specializuotų alkoholinių prekių parduotuvių prekiauja kokybišku brendžiu. Nusipirkti brendžio galima ne tik specializuotose parduotuvėse, jo rasite ir standartiniuose prekybos centruose. Vis labiau populiarėjant internetiniam apsipirkimui atsiranda galimybė pirkti alkoholinius gėrimus internetu. Brendis jau ne pirmus metus parduodamas specializuotose elektroninėse parduotuvėse. Čia galima rasti itin didelį asortimentą ir tokią produkciją įsigyti už geras kainas. Prie kokių patiekalų tinka brendis? Brendžio pagrindinis pliusas, kad tai yra universalus gėrimas. Jis tinka ir prie pietų stalo, vakarienės ar prie desertų. Iš brendžio yra gaminami ir skanūs kokteiliai. Klientai dažnai užduoda klausimą: Ar galima brendį maišyti su kitais gėrimais? Kadangi jau minėjome, kad iš šio gėrimo yra gaminami kokteiliai todėl galima sukurti išskirtinius gėrimus.

Koks brendis kokybiškas?

Brendžio kokybę parodo jo sudedamosios dalys, bei išlaikymo terminas. Šiandien gali įsigyti brendžio, kuris bus pagamintas naudojant įvairius priedus. Aišku, brendžio išlaikymo terminas yra ko gero svarbiausias aspektas. Kuo ilgiau brandintas gėrimas, tuo didesnę vertę jis turi. Rinkoje populiariausi penkių, bei dešimties metų išlaikymas. Toks terminas yra tinkamas, kad brendis įgautų savitą skonį ir galėtų džiuginti ne vieną klientą. Kiek kainuoja ilgai brandintas brendis? Ar įtakoja brendžio kainą, jo išlaikymo terminas? Atsakymas yra teigiamas, nes tai yra vienas iš aspektų, kuris lemia tai, ar brendis bus brangus. Ilgai išlaikytas brendis gali kainuoti iki kelių šimtų eurų už viena butelį. Tai išties nemaža kaina. Aišku, dar vienas jau minėtas aspektas, tai brendžio sudedamosios dalys. Kokie papildomi ingridientai yra įdėti, kas sukuria brendžiui išskirtinį skonį.

Kur parduodamas brendis?

Šiandien įsigyti brendžio galima įvairiuose vietose. Tiek prekybos centruose, tiek degalų kolonėlėse alkoholinių gėrimų skyriuje visada rasite keletą brendžių. Skirtingi gamintojai, skirtinga gėrimo kokybė. Ieškantiems išskirtinės kokybės ar norintiems išbandyti įvairias šio gėrimo rūšis, rekomenduojame apsilankyti specializuotose alkoholinių gėrimų parduotuvėse. Tokiose parduotuvėse rasite didelį asortimentą, geras kainas ir nemokamą specialistų konsultaciją. Nebijokite klausti pardavėjų patarimo. Specializuotose parduotuvėse pardavėjai tikrai daug žino apie parduodamo produkto kokybę. Dar vienas būdas kur galima nusipirkti brendžio, tai specializuotos elektroninės parduotuvės. Už itin gerą kainą galite rasti didelį asortimentą. Lietuvoje veikia ne viena tokia „online“ parduotuvės, tad visi ieškantys išskirtinių gėrimų nesunkiai ras tinkamą produktą.