Atėjus žiemai, tikrai ne visada elegancija bei puošnumu dvelkiančios stilingos palaidinės yra iškeičiamos į storus, masyvius bei sunkius megztinius – kad ir kokie orai būtų  už lango, palaidinė net ir vėsiuoju metų laiku išlieka vienu svarbiausių drabužių. Vis tik, egzistuoja tam tikri parametrai, kokios palaidinės žiemą turėtų būti pasirenkamos. Taigi, pats metas į tai atkreipti dėmesį – kam teikti pirmenybę  ir ko verčiau atsisakyti.

Storesnio audinio

Ypač plona, pavyzdžiui, iš šilko ar lino pagamintas palaidines palikite vasaros sezonui, tuo tarpu orams atvėsus pasirinkite pasiūta iš storesnio audinio. Jo ne tik apgaubs šiluma, bet ir suteiks jaukumo, kurio orams atvėsus, taip norisi.

Kokias palaidines rinktis tuo atveju, jei jas ruošiatės vilkėti po megztiniu ar švarkeliu?

Siekiant geriau suprasti, kokios palaidinės yra tinkamiausios šaltajam metų laikui, vertėtų atkreipti dėmesį ir į tai, kokios tinkamos vilkėti po megztiniu ar švarkeliu. Aprangos ekspertai šiuo atveju pastebi dvi detales.  Visų pirma, reikėtų rinktis tokią palaidinę, kurią būtų malonu jausti ant savo kūno. Antra, neverta rinktis gausiai smulkiomis detalėmis dekoruotos palaidinės – dėl nuolatinio sąlyčio su megztiniu ar švarkeliu, jos gali greičiau nusidėvėti.

Palaidinė iš vilnos – būtina

Jei norite būti puikiai pasiruošusios šaltajam metų sezonui, tai įsigyti bent vieną palaidinė iš vilnos, yra tiesiog būtina. Ji puikiai derės ir prie sijono, ir prie kelnių, o svarbiausia – sušildys ir pamalonins švelnumu. Tačiau svarbu prisiminti ir tai, kad vilnos palaidinės reikalauja ypač įnoringos priežiūros. Taigi, pieš įsigydamos tokį drabužį, gerai pagalvokite, ar tikrai rasite laiko reikiamai priežiūrai užtikrinti.

Ryškios gėlės – vasaros akcentas

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad palaidinės, puoštos ryškiomis gėlėmis, nors  ir atrodo labai patraukliai ir leidžia sukurti stilingus derinius, vis tik jas reikėtų padėti į tolimesnį drabužinės kampelį. Viskas todėl, kad ryškios gėlės yra ne kas kita, kaip vasaros akcentas. Vis dėlto, klysta tos, kurios mano, kad atėjus žiemai apskritai reikėtų vengti ryškių spalvų – viena kita ryškios spalvos palaidinė tikrai pagyvins jūsų spintos turinį.