Šiandien internetas mums siūlo daug įvairių galimybių, ne išimtis yra ir pažintys, jei tik panorote padidinti pažinčių ratą, tai internetas tikrai jums gali padėti. Tiesa, reikia pastebėti ir tai, kad pažintys internetu yra labai plati sritis, tad tiems, kurie dar tik ketina žengti pirmuosius žingsnius, būtina žinoti ir tam tikrus akcentus. Kokius? Apie tai jau netrukus.

Tad nuo ko pradėti, jei pradėti, jei domina pažintys internetu? Atkreiptinas dėmesys į tai, kad šiuo atveju galima rinkti įvairius sprendimus, tačiau bene pats populiariausias yra pažinčių portalai. Vis dėlto, vertėtų pastebėti ir tai, kad šiandien veikia įvairūs pažinčių portalai, tačiau kiekviena iš jų, nors ir vykdo tą pačią veiklą, siūlo šiek tiek skirtingas sąlyga. Taigi, nusprendę nerti į pažinčių internetu pasaulį prisiminkite dar vieną svarbią aplinkybę – būtina pasirinkti tinkamą portalą.

Pažintys internetu geriausią rezultatą atneš tik tuo atveju, jei patys žinosite, ko ieškote. Labai dažnai galima sutikti žmonių, kurie lieka nusivylę internetinėmis pažintimis ir sako, kad nesulaukė tokių rezultatų, kokių tikėjosi. Tačiau susipažinus su situacija iš arčiau, matyti, kad pats pažinčių iniciatorius padarė tam tikrų klaidų. Viena iš jų – pernelyg neapibrėžtas skelbimas. Jų autoriai neretai nurodo pernelyg mažai duomenų; palieka per daug erdvės interpretacijoms; o vėliau tenka girdėti nuomones apie tai, kad pažintys internetu neišpildo lūkesčių.

Taigi, kaip matyti, tam, kad pažintys internetu iš tiesų atneštų tokius rezultatus, kokių jūs ir laukiate, teks šiek tiek padirbėti: visų pirma prisiminti, kad pažinčių portalai yra labai įvairūs bei pasirinkti tinkamą, o antra – aiškiai ir tiksliai suformuluoti, ko ieškote. Tai gerokai padidins jūsų šansus  sulaukti pačių geriausių rezultatų.