Durys bute ar name, tai ne tik apsaugos priemonė, bet ir komfortabilumas ir mažesnės išlaidos už šildymą. Kokios durys geriausios? Lauko durys gali būti tiek šarvuotos, tiek plastikinės. Tiek vienas, tiek kitas variantas turi savų pliusų, minusų. Specialistai rekomenduoja duris rinktis pagal namo ar buto dizainą. Butuose dažniausiai montuojamos įprastos šarvuotos durys, name – plastikinės arba šarvuotos. Viskas priklauso nuo pastato dizaino. Kiek kainuoja šarvuotos durys? Į klausimą kiek kainuoja kokybiškos durys atsakysime bendrai. Lauko durys gali kainuoti nuo 400 EUR iki 1000 EUR. Kaip jau minėjome viskas priklausys nuo durų matmenų, dizaino, medžiagų. Kuo šiltesnės ir saugesnės durys, tuo jos brangiau kainuoja. Tačiau tai nereiškia, kad už 500 EUR įsigytos durys bus prastos ir neatliks savo funkcijos. Be abejo, kaina įtakoja ir kokybę, tačiau specialistai rekomenduoja ieškoti kainos ir kokybės balanso.

Ką reikia žinoti prieš perkant duris?

Prieš perkant lauko duris reikia žinoti keletą pagrindinių faktorių. Pirmas, tai kokį biudžetą planuojate skirti durų pirkimui? Kokio dizaino durų norite? Kokia durų spalva? Kokie matmenys? Lauko durys ir plastikiniai langai Kaune gali būti standartinio dydžio arba nestandartinio. Šiandien, pagal kliento poreikį galima pasiūlyti įvairiausias lauko duris. Jeigu jau žinote, kokią sumą planuojate skirti durų įsigijimui, tada reikia apsispręsti ar norėsite įprastų šarvuotų durų ar rinksitės plastikines lauko duris.

Kokie gamintojai geriausi?

Kaip ir renkantis plastikinius langus, taip ir perkant lauko duris, nėra vieno geriausio gamintojo. Durys tarpusavyje skiriasi techniniais parametrais, šilumine varža ar spalva, dizainu. Kaip jau supratote asortimentas didelis, tad belieka apsispręsti kokio produkto norite. Tie, kas gyvena nuosavame name ar kotedže, rekomenduojame rinktis plastikines lauko duris. Jos yra šiltos ir galimi įvairūs dizaino variantai. Populiariausia tokių durų apdaila, tai medžio imitacijos plievelės. Eksperto patarimai yra naudingi, ne galite nemažai sutaupyti. Renkantis langus ir duris išleisite tikrai nemažą sumą, tad esant galimybei naudokitės specialistų patarimais. Išsiaiškinkite kuo skiriasi vienos ar kitos durys. Kodėl geriau rinktis šarvuotas vietoje plastikinių, ir atvirkščiai, kodėl plastikinės durys yra geresnės.

Šarvuotos ir plastikinės lauko durys

Minėjome, kad šiuo metu galima rinktis iš itin didelio durų asortimento, pagrindas žinoti, kokių durų norite. Peržiūrėkite įvairius tinklapius, kuriuose rasite daug patarimų koks produktas geriausias ir žinoma, specialistai atsakys kodėl, kuo skiraisi vienos ar kitos durys.