Gyvename tokiu laikmečiu, kuomet mums yra siūloma tiek daug įvairių paslaugų, kiek jų nebuvo anksčiau. Ne paslaptis, kad būtent tokia įvairovė ne tik suteikia pasirinkimo laisvę, bet ir kartu kviečia prisiimti atsakomybę: pagalvoti, ar jums tikrai reikia siūlomos paslaugos; ar ji tikrai gali būti naudinga; kuriai iš paslaugų verta teikti pirmenybę ir t.t. Ne išimtis yra ir biologijos korepetitoriaus paslaugos – jei nesate tikri, ar šios paslaugos jums iš tiesų reikalingos, būtinai atkreipkite dėmesį į šiame tekste išdėstytas įžvalgas.

Norite gauti aukščiausią valstybinio egzamino įvertinimą

Savaime suprantama, tuo atveju, jei savo ateitį siejate su biologija, tai vienas jūsų tikslų yra gauti aukščiausią VBE (valstybinio brandos egzamino) įvertinimą. Vis dėlto, tam, kad pats aukščiausias įvertinimas taptų jus aplankiusia realybe, teks iš tiesų nemažai paplušėti. Ir to, ką sužinote bei išgirstate pamokų metu, gali nepakakti. Taigi, išvada aiški – tenka pagalvoti apie papildomus būdus, kaip gauti informacijos. Jūsų žinių bagažas bus tikrai kur kas didesnis tuo atveju, jei pasirinkite biologijos korepetitoriaus paslaugas.

Pamokos metu sužinoti ar išgirsti dalykai taip ir lieka nepakankamai aptarti

Visi puikiai žino, kad pamokos trukmė yra vos 45 minutės. Nereikia ir akyti – tai ypač trumpa laikas, kurio dažniausiai tikrai nepakanka tam, kad būtų surasti atsakymai į svarbius klausimus; kad pavyktų tinkamai įsisavinti ką tik išgirstą informaciją ir t.t. Taigi, būtent dėl šio priežasties, dauguma dalykų taip ir lieka nesuvokti, neišaiškinti, neištirti. Būtent tokios aplinkybės sudaro ypač palankias sąlygas žinių spragoms formuotis, dar daugiau, ko gero, nė nereikia ir sakyti, kiek daug žalos tai gali pridaryti ateityje – jei prie šių klausimų negrįžtama, jie neretai tampa įprastų įvertinimų priežastimi. Žinoma, nemaža dalis mokinių pasirenka kelią savarankiškai sužinoti atsakymus į rūpimus klausimus, tačiau tai ne visada būna sėkmingas sumanymas. Ar iš šios situacijos yra iš tiesų patikima išeitis? Tikrai taip: jums padėti gali biologijos korepetitorius – konsultacijų metu tikrai turėsite galimybę užduoti klausimus bei sužinoti atsakymus į juos. Tokiu būdu pildysite žinių bagažą ir neleisite mokymosi spragoms susidaryti.