Ko gero, jau daugybę kartų girdėjote apie tai, kad darbo pokalbis yra vienas būtiniausių laiptelių, kurį teks įveikti norint gauti savo svajonių darbą.  Taip pat, ko gero, jau nereikia ir sakyti, kad profesionalus CV rašymas (cvguru.lt) gali tapti priežastimi, dėl kurios būsite pakviesti į darbo pokalbį. Nuo to, kaip pasirodysite per jį, priklausys, ar būsite pakviesti į kitus etapus. Tad, kaip elgtis darbo pokalbyje, jei siekiate tapti nugalėtoju? Apie tai – jau netrukus.

Svarbus net kalbėjimo tonas

Daugelis žmonių galvoja, kad darbo pokalbyje svarbu  tik tai, kas pasakoma, tačiau nepamirškite ir detalių svarbos – svarbus yra netgi kalbėjimo tonas. Kalbėkite užtikrintu, pasitikinčiu tonu.

Iš anksto apgalvokite atsakymus į klausimus

Žinoma, negalite žinoti, kokie klausimai pokalbio metu  bus užduodami konkrečiai jums, tačiau, jei anksčiau yra tekę dalyvauti darbo pokalbyje, tikrai žinosite, kokių klausimų galite sulaukti šį kartą. Dar daugiau, atkreipkite dėmesį, kad įdarbinimo paslaugų specialistai yra linkę išskirti dažniausiai užduodamų klausimų sąrašą, todėl jis gali tapti puikia pagalbine priemone siekiant pasiruošti jūsų laukiančiam darbo pokalbiui. Tarp dažniausiai užduodamų klausimų, paprastai yra sutinkami šie: kuo galėtumėte būti naudingi šiai įmonei? Kodėl nebedirbate ankstesnėje? Kaip įsivaizduojate savo po 5 – erių, 10 – ies metų?

Stropiai atlikite namų darbus

Dar prieš atvykstant  į darbo pokalbį, galite būti paprašyti atlikti tam tikrus namų darbus. Jei taip nutiko ir jūsų atveju, tokiu atveju kruopščiai juos atlikite. Tokiu atveju gerokai padidinsite savo šansus gauti norimą darbą.

Pasitikėkite savimi

Na, o pabaigai – dar vienas svarbus patarimas, kurio taip pat nevalia pamiršti. Nors jis  yra labai paprastas, tačiau tuo pat metu ir labai svarbus: pasitikėkite savimi. Pasitikėjimas  savimi parodys, kad ten, kur esate, esate ne šiaip sau – atėjote į šį darbo pokalbį tam, kad taptumėte jo nugalėtoju.

Savaime suprantama, svarbiausias tikslas – gauti norimą darbą. kaip matyti, yra daug būdų priemonių, kurias galite pasitelkti siekdami šio tikslo. Ir kuo daugiau jų išbandysite, tuo labiau padidinsite savo šansus gauti norimą darbą.