Labai dažnai galima išgirsti sakant, kad internetinių svetainių kūrimas yra vienas geriausių ir naudingiausių šiandieninių sprendimų ir nuginčyti šio fakto tikrai nepavyktų. Vis dėlto, svarbu pasakyti, kad tinklapio kūrimas yra neatsiejamas ir nuo tam tikrų klaidų. Ir, jei jos bus padarytos, vargu, ar bus galima tikėtis pačių geriausių rezultatų. Na, o išvengti klaidų bus kur kas lengviau, jei žinosite, kokios yra populiariausios. Tad pats metas jas aptarti plačiau.

Svetainės lankytojui nedraugiška aplinka

Bene viena dažniausiai sutinkamų klaidų, kokias apima internetinių svetainių kūrimas, yra lankytojui nedraugiška aplinka. Svarbu pasakyti, kad daugelis lankytojų, kurie patenka į interneto svetainę, nežino, kokia informacija jiems yra reikalinga. Na, o jūsų, kaip internetinių svetainių kūrėjų darbas yra užtikrinti, kad vartotojas lengvai ir greitai surastų visą jam reikalingą informaciją. Gera žinia, jog šią situaciją išspręsti yra nesudėtinga – tai galima padaryti sumaniai išdėsčius mygtukus. Pavyzdžiu, jei pristatote kokią nors paslaugą ar produktą, kuris yra glaudžiai susijusi su kita jūsų siūloma paslauga ar produktu, pateikite ir nuorodą, tam, kad vos vieno mygtuko paspaudimo dėka, lankytojas gautų dar daugiau vertingos informacijos.

Labai ilgas svetainės ar jos puslapių užkrovimo laikas

Pats metas pakalbėti ir apie dar vieną klaidą, nuo kurios dažnai neatsiejamas internetinių svetainių kūrimas. Tai – ilgas svetainės ar jos puslapių užkrovimo laikas. Savaime suprantama, tai tikrai nėra pagrindinis veiksnys, dėl kurio lankytojai nusprendžia pasirinkti kitą interneto svetainę. Tačiau, jei jūs gerbiate savo klientų  laiką (tikėtina, jog taip ir yra), tokiu atveju tikrai turėtumėte įdėti daug pastangų, kad užtikrintumėte minimalų svetainės ar jos puslapių skaičių.

Per daug informacijos tituliniame puslapyje

Dar viena klaida, kurios turėtumėte vengti, yra pernelyg didelis informacijos kiekis tituliniame puslapyje. Ar žinojote, jog toks sprendimas gali nubaidyti jūsų potencialius klientus? Pernelyg didelis informacijos kiekis tituliniame puslapyje gali išgąsdinti lankytojus, be to, neatrodys ypač patraukliai. Taigi, kur kas geresnis sprendimas – tituliniame puslapyje pateikti tik minimalų kiekį informacijos, o didesnius jos kiekius patalpinti kituose svetainės puslapiuose.