Dar šešioliktame amžiuje Karalius Saulė kalbėjo, kad grožis išgelbės pasaulį ir padės moterims atskleisti savo tikrąsias vertybes. Tais laikas grožio salonai ir makiažo specialistai, negalėjo pasigirti naujausiomis technologijomis, kurios šiandien pakeitė mūsų supratimą apie grožio paslaugas. Trisdešimt keturi metai praėjo, kol pirmieji microbladingo, 6D antakių ir permanentinio makiažo meistrai susirinko į pirmąjį susitikimą. Kaip tarė, taip ir padarė, tik nežinia ar tas susirinkimas išėjo į naudą. Permanentinis makiažas, kaip paslauga pradėjo populiarėti Prancūzijos, Žaklė miestelyje. Tame pačiame kaime, kur užaugo garsus Liono lordas. Kurį dar susitiksite mūsų pasakojime apie ilgalaikio makiažo naudą ir privalumus nūdienos pasaulyje.

Permanentinis makiažas Kaune ar Vilkaviškyje gali skirtis kardinaliai. Gi niekam nepaslaptis, kad kuo didesnis piliečių susiburimas, tuo daugiau alaso. Dažnai specialistai iš grožio salonų linke pajuokauti, kad greičiau lūpos padidės, nei ilgalaikis makiažas taps Lietuvos moterų kasdienybe. Tai tikriausiai tiesa arba ne tiesa. Viskas priklauso nuo požiūrio taško į pateiktą informaciją. Kartais kirpyklose pasitaiko, kad permanentinis makiažas (ilgalaikis) atliekamas naudojanti Vokietijos rinkos tendencijomis. Didelė valstybė, didelė ir rinka. Ekonomika generuoja didžiules pajamas, kurios priverčia grožio salonų sąvininkus susimąstyti apie pasaulio politikos raidą ir perspektyvas. Juk grožis valdo pasaulį. Ar gi ne taip sakė Austrijos mados guru apie Latviškajį metropoliteną.

Septyniasdešimt keturi procentai visų apklausų moterų tikisi iš ilgalaikio makiažo didžiulės naudos. Kartais ta nauda suvokiama labai skirtingai. Būna nelabai aišku. Kodėl moteris nori darytis makiažo procedūras, kas įtakoja prekybos centruose vaikštančių žmonių apsisprendimą. Gal ir atrodo, kad permanentinis makiažas yra lengva procedūra. Tai yra tik žiūrint paviršutiniškai. Labiau įsigilinus į paslaugos teikiamas perspektyvas tiek Vilniuje, tiek Kaune atsiras daug norinčių pasisakyti. Grožis – tai ne antros eilės pusbrolis, kurį gali vadinti savo kaminkrečiu. Sąžiningas grožio specialistas, visuomet pasakys, kas svarbiausia renkantis ilgalaikį makiažą.

Makiažas – naudojamas, kad veido kontūrai ir baltasis erelis pakilęs į viršų pagrąžintu viską aplinkui. Sukurtų tam tikrą nuotaiką, kuri neva naudingi faktai apie makiažą. Ir vis dėl to, ne visi žino, kad permanentinis makiažas prasideda ten, kur baigiasi rytinio paukščiuko čiulbėjimas ir mąstymas apie madą ar aprangos kodą. Kiekviename, gerame vakarėlyje yra undatra ir tą visi žino. Neverta gilintis iš kur ar kaip atsikelia rytinis makiažo sąmojis. Viskas arba nieko, kaip sakė legendinis krepšininkas apie grožio sąlonų veiklą. Aštuoniasdešimt keturi procentai visų apklaustųjų mato, kad grožis išgelbės planetą nuo velniai žino ko. Tai tiek apie makiažą ir jo subtilybes.