Spalvotas gyvenimas – kur kas gražesnis, o dar viena gera žinia yra ta, jog būtent jos mums dovanoja pasirinkimo laisvę. Vis dėlto, spalvų įvairovė gali pridaryti ir tam tikrų bėdų. Ne paslaptis, kad šiandien turime puikią galimybę rinktis iš įvairiausių spalvų gėlių, o kiekviena spalva turi tam tikrą reikšmę. Taigi, jei norite neprašauti pro šalį, raskite laiko pagalvoti – ne tik kokios rūšies, bet ir kokios spalvos gėles parinkti. Šį kartą siūlome puikią galimybę sužinoti, kokią reikšmę turi tam tikrų spalvų  gėlės.

Rožinė spalva

Rožinė spalva neretai yra įvardijama kaip baltos ir raudonos spalvos mišinys. Tačiau, ką reiškia ši spalva? Pasirodo, rožinės spalvos reikšmė yra jausmų užgimimas, todėl nieko keista, kodėl būtent šios spalvos gėlės dažniausiai yra dovanojamos santykių pradžioje. Žinoma, tai gali būti ir kovo 8 gėlės, nes simbolizuoja aistrą ir jausmus.

Violetinė spalva

Violetinė spalva vis labiau ir labiau įsigali mūsų namų interjeruose, drabužių garderobuose. Gėlės- taip pat ne išimtis – vis dažniau galima išvysti įvairiomis progomis dovanojant violetinės spalvos gėles. O ką reiškia ši spalva? Pasirodo, tai yra solidumo, verslumo, patikimumo ženklas. Būtent todėl nesunku suprasti, kodėl violetinės spalvos gėlės yra tokios populiarios verslo pasaulyje.

Žydra ir mėlyna spalvos

Žydros ir mėlynos spalvos gėlės galbūt yra šiek tiek retesnis pasirinkimas, tačiau tikrai puikus. Na, o jei tikėsime šių spalvų reikšmėmis, tokiu atveju, reikėtų pastebėti, jei vyras mėlynos spalvos gėles dovanoja moteriai, tai reiškia lojalumą,  tuo tarpu žydros spalvos gėlės – paslaptingumą.

Geltona spalva

Geltonos spalvos gėlės yra bene vienos prieštaringiausiai vertinamos, kadangi kadaise ši  spalva reiškė ne pačius maloniausius dalykus – išsiskyrimą, liūdesį, sielvartą ir net vilties praradimą. Vis dėlto, mūsų dienomis, geltonai spalvai suteiktas antras šansas, todėl šiandien tokios spalvos gėlės yra dovanojamos visiems, kuriuos norime pradžiuginti švelnumu, draugiškumu, optimizmu, gaivumu bei naujomis idėjos.

Galbūt būtent dėl šios priežasties geltonos spalvos gėlės yra tokios populiarios pavasarį?

Spalvų daug ir visos jos turi reikšmę. Tikėti jomis ar ne, priklauso tik nuo jūsų pačių, tačiau, jei norite, kad gėlės pasakytų daugiau nei žodžiai, tokiu atveju belieka tik pasirinkti tinkamą spalvą. O jei norite nudžiuginti savo artimąjį jau dabar, galite užsakyti gėles tiesiai internetu, juk gėlių pristatymas Mažeikiuose, Vilniuje ir visoje Lietuvoje gali būti nemokamas.