Vestuvinės suknelės yra pagrindinis vestuvių šventės akcentas. Visai nesvarbu, koks variantas pasirenkamas – vestuvinės suknelės siuvamo, nuomojamos ar perkamos, dažniausiai jos paieška bei visi kiti su tuo susiję sprendimai pradedami vykdyti kaip įmanoma anksčiau. Vis dėlto, negalima pamiršti ir fakto, kad svarbios ne tik nuotakos suknelės – ne ką mažiau dėmesys krypsta ir į svečių apdarus, kurie taip pat būna labai įspūdingi. Ne paslaptis, kad būtent dailiosios lyties atstovės jų pasirinkimui bei aksesuarams skiria ypatingą dėmesį. Taigi, dažniausiai rezultatas būna tiesiog stulbinantis. Vis dėlto, nesunku pastebėti ir tai, kad aprangos specialistai yra linkę įvardinti ne vien klaidą, kurią daro į vestuves skubančios viešnios. Taigi, kokių stiliaus klaidų geriau nekartoti?

Venkite baltos spalvos suknelių

Bene viena grubiausių klaidų, kurią gali padaryti į vestuves besiruošianti viešnia, yra baltos spalvos suknelės vilkėjimas. Jei pastaroji dar bus gausiai puoštai nėriniais, kaspinais ar siuvinėta karoliukais, tikrai netruks priminti nuotakai skirtos vestuvinės suknelės. Neriekia ir sakyti – toks jūsų elgesys rodo nepagarbą nuotaikai ir gali ne juokais ją įžeisti.

Venkite ypač įmantrių, išskirtinių detalių bei aksesuarų

Savaime suprantama, vestuvės yra viena iš tų švenčių, kuomet būtina pasipuošti, atrodyti nekasdieniškai bei šventiškai, tačiau tuo pat metu verta prisiminti, kad negalima perlenkti lazdos. Tai ypač galioja dailiosios lyties atstovių šventiniam įvaizdžiui. Taigi, reikėtų vengti ypač masyvių, prabangių, ekstravagantiškų, išskirtinių detalių, kurios taptų pagrindiniu susidomėjimu elementu ir nukreiptų dėmesį nuo nuotakos. Šventinę dieną visas dėmesys yra skiriamas būtent jai.

Turite atrodyti ne tik puošniai, bet ir jaustis patogiai

Paprastai šventė trunka ne vieną valandą ir jos metu tenka dalyvauti ne tik ceremonijoje, bet ir fotosesijoje, ne tik leisti laiką prie šventinio stalo, bet ir sušokti ne vieną šokį, o taip pat ir sudalyvauti įvairiose pramogose, todėl reikėtų atminti ir dar vieną dalyką: turite ne tik atrodyti puošniai, bet ir pasirinkti tokius apdarus, kuriuos vilkėti būtų patogu. Tai galioja ir avalynei  bei aksesuarams.