Daugelis seniai statytų namų turi labai daug esminių problemų, kurios apsunkina pačio namo funkcionalumą ir dažniausiai liūdina, kad nusprendėte gyventi senos statybos namuose. Tiesa, yra gana neblogas išsigelbėjimas, kris gal garantuoti, kad jums pavyks susitvarkyti su nelygiu fasadu, tinkamai jį apšildyti, o tuo pačiu ir skoningai dekoruoti. Priemonių pasirinkimas plaus ir geriausias jų – tinko ir dažų mišinys, kuris labai tolygiai padengia visus paviršius ir tai padeda išgauti puikų paviršių, kuris atrodys gražiai ir sumažins Jūsų sąskaitas už šildymą.

Priežastys ir pasekmės

Viena pagrindinių fasado rekonstravimo priežasčių ir yra būtent tai, kad jis yra gana nesandarus ir todėl labai daug išeina šilumos energijos paprasčiausiai pro plyšius. Jeigu tinkamai apšildysite fasadą – suteiksite sau galimybę sutaupyti labai daug pinigų. Tad pirmiausia – informacija, o paskui – realūs žingsniai efekto link.

Kiekvienas atvejis yra individualus

Kai kurie žmonės renkasi plokštes. Tai irgi gena neblogas pasirinkimas, kadangi plokštės gali išlyginti nelygias sienas. Tačiau toks sienų lyginimas labiausiai rekomenduojamas tokiu atveju, kai reikia sulyginti kambario sienas, o ne fasado. Paprasčiausiai fasadams geriausia rinktis kiek paprastesnius variantus šiuo atveju tai turėtų būti gipsas, kuris tuo pačiu pasižymi ir dekoratyviomis savybėmis. Pradėjus ieškoti pamatysite, kad gipsinių  tinkų pasirinkimas labai platus. Žinoma, įsigykite būtent tuos, kurie yra skirti lauko fasadas. Tikrai plati pasiūla egzistuoja ir kambario fasadams, tačiau jie ne tokie atsparūs neigiamiems aplinkos veiksniams ir paprasčiausiai negebės tinkamai atlikti funkcijų. Galbūt todėl tikslingam pasirinkimui visada verta pasitarti su specialistais, kurie pagal Jūsų poreikius gali patarti, koks fasadas labiausiai tinka ir koks geriausias konkrečiai jūsų atveju. Juk reikia įvertinti ir tai, kad kiekviena situacija yra individuali, tad ją reikia vertinti ir iš asmeninės perspektyvos. Svarbiausia – imtis veiksmų, kadangi tai gali garantuoti, kad galiausiai pavyks rasti puikų rezultatą.

Darbų atlikimas savarankiškai

Įsigijus reikalingas priemones pagaliau galite judėti link darbų atlikimo. Kol vieni samdosi profesionalus, tuo tarpu kiti pasiruošę darbus atlikti patys, kadangi galvoja, kad šiuo metu internete galima rasti visą reikalingą info, kuri padės žingsnis po žingsnio pačiam savarankiškai susitvarkyti su problemomis. Žinoma, tokiu atveju reikia labai atidžiai įsiskaityti į instrukciją, kadangi netinkamas tinkavimas yra lygiai tokia pati problema, kaip ir blogo tinko pasirinkimas. Taigi, tik įvertinę kuo daugiau aspektų ir tuo pačiu apgalvoję, kas Jums labiausiai tinka, rasite tai, kas tenkina poreikius.

Kokius fasadinius dažus pasirinkti?

Fasado apdaila nėra sudėtinga. Daugiau dėmesio reikia skirti konkrečios medžiagos pasirinkimui, kuri gali užtikrinti, kad susiradus kokybė patenkins Jūsų poreikius. Nurodysime esminius kriterijus, kurie dažniausiai yra patys svarbiausi ir kuriuos žmonės įvertina dažniausiai ieškodami atitinkamų priemonių.

  • Įvertinkite spalvinę gamą, kurui gali sukonkretinti Jūsų paieškas.
  • Taip pat rekomenduojame nuspręsti, kokią pinigų sumą galite skirti.
  • Susipažinkite su gamintojais, kurie dažniausiai apsprendžia pasirinkimą.
  • Taip pat skaitykite kitų žmonių paliktus komentarus apie konkretų gaminį.
  • Susipažinkite su savybėmis.
  • Ir įvertinkite, kiek laiko apdailos medžiagos turėtų tarnauti.

Nepamirškite, kad pirkdamas internetu galite sutaupyti ne tik laiko, tačiau ir pinigų, tad pasinaudokite galimybe, kuria tveria šansus, kad kiekvienas ras ta, kas jam labiausiai tinka ir kad leidžia pagaliau susitvarkyti namus taip, kad juose bus labai gera ir visada šilta, o sąskaitos už šildymą gali net ir sumažėti.