Apie langų kainas

Langų kainos gali būti labai įvairios. Tai tikrai ne mitas. Jeigu pasižiūrėsite kiek dabar kainuoja skirtingų profilių plastikiniai langai pamatysite, kad jų kainos skiriasi, kaip diena nuo nakties. Geriausi langai parduodami pusvelčiui, o ekonominės klasės langai siūlomi su nesvietišku antkainių. Klausimas, kodėl taip nutinka. Ar gali būti, plastikiniai langai iš tiesų kainuoja tiek daug? Jeigu pabandysite panagrinėti jų kainas sužinosi, ir liksite maloniai nustebinti, kad langai gali būti labai skirtingi. Skiriasi jų profiliai, paketų skaičius, gaminamos medžiagos. Labai daug kas priklauso nuo plastikinių langų spalvos. O juk spalvą galimą rinktis labai įvairią. Dažniausios langų spalvos yra balta, tačiau vis populiarėja medžio imitacijos deriniai. Auksinis ąžuolas, riešutmedis ar maumedžio įmitasi renkasi ne tik nuosavų namų gyventojai, bet ir būtų savininkai. Ne kiekvienas gali pasigirti tuo, kad plastikiniai langai yra geros kainos ir žinoma geros kokybės, tačiau kaip yra iš tikrųjų. Ar plastikinių langų kainos keičiasi? Ar tie pokyčiai į gerą? Niekas taip ir iki galo nežino ką atneš nauji 2017 metai.

Plastiknių langų profiliai

Plastikiniai langai Vilniuje

Plastikiniai langai Vilniuje

Langai jau labai dažnai yra suskirstomi į profilius. Jeigu paimsite standartinį plastikinių langų gamintoją, tai rasime labai daug skirtingų langų variantų, kurių ir kainos savaime aišku skirsis. Trijų, keturių, o gal net penkių stiklo paketų plastikiniai langai yra vienas populiariausių pasirininkimų, šiandieninėje rinkoje, tačiau ar tai atneš mums kokios realios naudos. Juk plastikiniai langai gali būti labai įvairūs ir priklausomai nuo jų sukuriamos vertės jie atspindi rinkos tendencijas. Tačiau jeigu paimsime žinomų gamintojų plastikinius langus pamatysime, kad jų siūlomi produktai dažnai yra labai aukštos kokybės ir atitinka aukščiausius reikalavimus.

Plastikinių langų gamintojai

Kiek žinote plastikinių langų gamintojų? Ar teko kada patiems pirkti plastikinius langus? Pradėkime nuo žinomiausių kompanijų: Profine Group ir šios koorporacijos langų brendai: KBE, Kommerling, Trocal. Kitų kompanijų: Aluplast langai, Veka langai, Gealan langai, Salamander langai, Rehau langai. Plastikinių langų gamintojų daug, belieka nuspręsti kaip ir kokį gamintoją geriausia rinktis jūms.

Šiltas langas, koks jis

Plastikiniai langai Vilniuje

Plastikiniai langai Vilniuje

Koks plastikinis langas yra šiltas, o koks ne. Viskas ištiesų priklauso nuo langų profilių. Šioje vietoje didelę reikšmę turi stiklo paketų skaičius, pačio lango konstrukcija ir kaip tinkamai jis yra sumontuotas. Gali būti labai kokybiškas langas, gerų techninių paramentrų, tačiau jeigu jis bus sumontuotas neteisingai – negaustite norimo rezultato.

Plastikiniai langai Vilniuje ar Kaune – amžina kova tarp miestų

Sostinė ir Laikinoji Sostinė diena iš dienos konkuruoja dėl klientų. Ką renkasi vartotojai? Vis daugiau klientų norinčių įsigyti langus, kreipiasi į Kauno bendroves. Kodėl? Atsakymas labai jau paprastas – kaina, kokybė. Ar galima sakyti, kad plastikiniai langai Vilniuje yra prastesni? Greičiausiai ne. Teigti, kad viena kompanija parduoda pigiau, o kita brangiau nėra visiškos prasmės. Langai Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje yra tikrai kokybiški. Tiesiog reikia tinkamai išsirinkti gamintoją ir pardavėją.