Midi kategorijos mašinos automobilių nuomoje yra mažiausios. Jos patogiausios tada, kai ketinama važinėtis mieste, ar planuojama nedidelė kelionė. .Dažniausiai midi klasės automobiliai turi 2-4 sėdimas vietas. Mašinoje sėdint 4 komforto nelabai jausis. Šis automobilis paklausus automobilių nuomoje didmiesčiuose:Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Ryga, Talinas, Varšuva ir panašiai. Kur parkavimo galimybės menkos. Ši mašina nėra didelė, todėl turi ir negalingą variklį. Kadangi variklis nėra galingas ir mašina maža, todėl ji tampa labai ekonomiška ir degalų suvartoja itin nedaug (apie 4-4,5 l). Jų bagažinė labai maža, kelių asmenų lagaminai netilptų. Todėl ji itin populiari kelionėms miestose. Idealiausias pasirinkimas, kuomet keliauja 2-3 asmenys ir numatyta neilga kelionė. Šiai klasei gali būti priskiriami Mini Cooper, Fiat 500, Ford Ka ir pan. markės automobiliai.

Kada geriausiai rinktis ekonominės kategorijos automobilį?

Automobilių nuomos vieni paklausiausių tampa ekonominės klasės automobiliai. Jie tinka tiek trumpos, tiek ilgesnėms kelionėms. Ganėtinai komfortiški. Pasirinkimas šių klasės mašinų automobilių nuoma pateikia daug. Iš esmės automobiliai nedideli, beveik visada turi 5 sėdimas vietas. Dvi vietos priekyje ir trys gale. Tačiau gale patogiausiai sėdėti dviese. Sunaudoja nedaug degalų (vidutiniškai apie 5-5,5 l). Kadangi variklis nėra galingas. Todėl automobilių nuoma traktuoja šią mašiną kaip ekonominį pasirinkimą. Žmonių mašina talpina kaip ir įprastai penkis, tačiau nėra labai brangus išlaikymas. Vykstant keturiese tikrai galima leistis ir į tolimesnį kelią. Bagažinės nėra didelės, tačiau erdvesnės nei mini klasės automobilių. Todėl daiktų geriausiai neprisiimti daug, kad vėliau nereikėtų laikyti rankose ar ant kojų. Automobilių nuoma šiai  klasei priskiria VW Polo, Ford Fiesta, Toyota Yaris, Opel Corsa, Fiat Punto, Renault Clio ir pan. modelių automobilius.

Kada geriausiai rinktis kompaktinės kategorijos automobilį?

Automobiliai yra didesni nei ekonominės klasės, tačiau mažesni nei vidutinės klasės automobiliai. Todėl tai idealus pasirinkimas tiek mieste, tiek ilgoje kelionėje su mažai žmonių. Automobilių nuoma dažniausiai pateikia  „hedžbekus“. Bagažinės talpa nedidelė, tačiau keliaujant nedideliam kiekiui žmonių puikiai tinka. O jei keliaujama dviese, dalį daiktų galima padėti ir ant galinės sėdynės.  Be to, kompaktinės klasės automobiliai neretai labai panašūs į ekonominės klasės automobilius tiek savo dydžiu, tiek degalų sunaudojimu (apie 5,5-6 l). Kadangi taip pat turi negalingą, ekonomišką variklį. Šiai klasei priskiriami Ford Focus, Renault Megane, VW Golf, Peugeot 308, Opel Astra ir pan. modelių automobiliai.