Mediniai langai yra tas produktas, kuris ne tik atlieka funkciją, tačiau ir gražina patalpos, namo dizainą. Išskirtinės kokybės medinius langus rekomenduotina montuoti tiek nuosavame name, tiek jau minėtoje kaimo turizmo sodyboje. Kiek kainuoja mediniai langai? Kokybiški mediniai langai kainuoja gana brangiai. Tai produktas, kurio gamyboje naudojamos tik natūralios medžiagos, todėl kaina yra didesnė. Kodėl geriau rinktis medinius langus? Atsakymas labai paprastas, tai ekologiški langai už konkurencingą kainą. Tiems, kas ruošiasi pirkti langus, verta apsvarstyti galimybę įsigyti medinius langus. Klientai, kurie daug metų naudoja plastikinius langus, pakeitę juos į medinius langus jaučia aiškų skirtumą. Tokie langai suteikia jaukumo jausmą ir sumažina mėnesines šildymo išlaidas. Kaip montuojami mediniai langai? Aukštos kokybės mediniai langai turi būti montuojami tik profesionalių specialistų. Medis, tai ne plastikas, todėl reikia atsižvelgti į daug kriterijų. Norint, kad jūsų mediniai langai ilgiau tarnautų, ieškokite specialistų, kurie turi ilgametę patirtį tokių langų pardavime.

Kur įsigyti medinius langus?

Užsisakyti medinius langus galite dviem būdais. Pirmasis tai važiuoti į prekybos centrą, statybinių medžiagų parduotuvę ir plastikinių, medinių langų salone užsisakyti produkciją. Taip pat vietoje galėsite apžiūrėti, kaip atrodys jūsų langai. Pasirinkti norimą spalvą, atskirų sekcijų skaičių. Antras būdas, tai užsisakyti langus internetu. Paieškos sistemoje galite rasti daug plastikinius ar medinius langus parduodančių įmonių, tad bus lengva ir juos užsisakyti. Vienintelis minusas, kad užsakant „online“ būdų  negalėsite pačiupinėti langų. Tačiau galėsite perskaityti daug informacijos apie plastikinių langų rūšys, profilius.

 

Renkantis medinius langus egzistuoja keletas pagrindinių kriterijų į kuriuos reikia atkreipti dėmesį. Koks yra medinių langų profilis? Kokiai kategorijai jis priskiriamas? Iš kokio medžio yra gaminami mediniai langai? Ar suteikiama produkcijos garantija? Kaip bus montuojami tokie langai? Bendri klausimai, kurių atsakymai yra svarbūs norint išsirinkti kokybišką produktą. Taigi, koks yra medinių langų profilis. Kelių stiklų paketas yra jame montuojamas? Kaip jau supratote, kuo storesnis stiklo paketas, tuo šiltesni langai. Aišku, galima rinktis iš kelių variantų. Mediniai langai, kaip ir plastikiniai langai turi profilių kategorijas, pagal kurias yra lengviau orientuotis. Pirma profilių kategorija, tai pigūs langai. Antroji – šilti arba eko langai. Trečia – šilčiausi langai. Šios trys pagrindinės grupės ir suskirsto visus langų profilius.