Puikiai suvokiame tai, kad kiekvienas namuose esantis elementas mums gali būti tikrai labai svarbus. Jo savybės ir atliekamos funkcijos yra pasirenkamos ne veltui. Tarkime, pasirenkamos žaliuzės Kaune (http://marlanga.lt/zaliuzes/), gali būti grupuojamos į:

  1. Apsaugines žaliuzes.  Tai specialios aliuminio konstrukcijos žaliuzės, kurios yra montuojamos namo ar buto išorėje ant fasado. Be jokios abejonės, viena iš pagrindinių funkcijų čia yra ne kas kita kaip tik apsauga. Jos gali padėti išvengti ne tik žmogiškojo kontakto, tačiau ir kontakto su gyvūnais, augalais, kenksmingais klimato veiksniai ir pan. Veiksnys namuose, galintis lemti ir jūsų sveikatos būklę: kaip užtikrinti tinkamą mikroklimatą.
  2. Horizontalios žaliuzės. Gerai žinome, kad tai yra vienas iš populiariausių pasirinkimų ne tik tuomet, kai kalbame apie komercinės, administracinės ar panašios paskirties patalpas. Vis dažniau, jos sėkmingai yra integruojamos ir namų aplinkoje, bet kokioje erdvėje. Rinkoje stebina skirtingų spalvų pasirinkimas, modeliai, dekoro elementai. Džiugina ir itin paprastas montavimas. Puikiai suvokiame tai, kad kiekvienas gali rasti tai, kas jam patinka ir tinka labiausiai. Gerai žinome, kad durys Kaune (http://marlanga.lt/durys/) taip pat gali būti dengiamos horizontaliomis žaliuzėmis. Tarkime, tai bus Durys vedančios į balkoną ar terasą. 
  3. Medinės žaliuzės. Verta pastebėti, kad jos yra itin mėgiamos tų žmonių, kurie nori savo namuose sukurti jaukią ir natūralumo kupiną erdvę. Puikiai suvokiame tai, kad dėmesys artumui kiekvienam iš mūsų yra labai svarbus. Tad, norint būti bent vienu žingsniu arčiau jos, medinės žaliuzės yra tikrai puikus pasirinkimas. Jas lengva integruoti/montuoti net tuomet, kai naudojami plastikiniai langai Kaunas: http://marlanga.lt/plastikiniai-langai/plastikiniai-langai-kaune/. Jos yra lengvos, paprastai prižiūrimos. 
  4. Plisuotos žaliuzės. Drąsiai galima teigti, kad jos ne ką mažiau populiarios nei tradiciniai roletai Kaune: http://marlanga.lt/roletai/. Tad, verta pastebėti, kad tai tikrai praktiškas pasirinkimas bet kokiems namams. Tie, kurie mėgsta originalų, šiuolaikišką interjerą – plisuotos žaliuzės yra tai, ko ilgai ieškojote. Žinoma, svarbu atkreipti dėmesį į jų gamybai pasitelkiamas medžiagas, audinio tipą. Langų „pardavėjui“ pakvipo belange: už daugybės klientų apgaulę vilnietis laukia teismo.
  5. Vertikalios žaliuzės. Nors jos gyvenamosiose patalpose yra traktuojamos kaip pakankamai naujas sprendimas, tačiau, džiugu, kad jis sulaukia vis daugiau dėmesio. Tai itin aktualu tiems, kurie savo namuose turi ar ketina montuoti vitrininius plastikiniai langai Vilniuje: http://marlanga.lt/plastikiniai-langai/plastikiniai-langai-vilniuje/. Puikiai suvokiame, kad tokiu metu pakanka tik žaliuzių. Nėra būtina galvoti apie dienines ar naktines užuolaidas. Tai labai patogu tiems, kurie negali skirti daug laiko kasdienei namų ruošai. Švaros procesai atliekami vos per kelias minutes, pašalinant dulkių sankaupas.