Jeigu galvojate pirkti buhalterines paslaugas, tai turite žinoti, kad galite rinktis iš visos Lietuvos įmonių. Nemaža dalis naujų verslininkų nežino, kad tokios paslaugos gali būti teikiamos nuotoliniu būtų ir taip galima nemažai sutaupyti. Dažniausiai buhalterinių paslaugų kompanijos iš Vilniaus ar Kauno siūlo gana nemažus paslaugų įkainius, tuo tarpu įmonės iš Panevėžio, Utenos ar Alytaus gali suteikti tokios pačios kokybės paslaugas, tačiau už gerokai mažesnę kainą. Taigi, norėdami nemažai sutaupyti, tokias paslaugas pirkite kituose miestuose. Buhalterine apskaita Vilniuje turi ir savų pliusų. Pirmiausia, šiose miestuose veikiančios įmonės gali pasiūlyti didesnį paslaugų spektrą. Dažnu atveju yra būtinos gyvos konsultacijos su specialistais, todėl tie klientai, kurie nori gauti aukščiausios lygio paslaugas, vis dėl to renkasi tokias paslaugas savame mieste. Buhalterinės paslaugos turi būti teikiamos tinkamai, nes kiekvienos klaidos gali nemažai kainuoti. Pirmiausia, prastai tvarkoma buhalterija gali patraukti valstybinių institucijų dėmesį ir jūs tiesiog gausite baudą. Kitu atveju, buhalteris gali nurodyti sumokėti per didelius mokesčius, kurių buvo galima išvengti ir jūs tiesiog turite dideles išlaidas.

Pagal ką rinktis buhalterinių paslaugų kompaniją?

Viena svarbiausių užduočių pradedant ar vystant verslą yra pasirinkti tinkamus verslo partnerius. Lietuvoje galima rasti gana daug buhalterines paslaugas teikiančių įmonių, todėl rinktis tikrai yra iš ko. Kiekvienas verslininkas gali nuspręsti dirbti su apskaitos įmone ar privačiu buhalteriu, kuris veiklą vykdo pagal individualios veiklos pažymą. Šioje vietoje svarbu paminėti tai, kad nuo pasirinkimo priklauso ir jūsų mėnesinės išlaidos šių paslaugų pirkimui. Natūralu, kad dažnu atveju buhalterinių paslaugų įmonės galės pasiūlyti gana patrauklias paslaugų kainas, tačiau pavienis buhalteris dirba kur kas atsakingiau, todėl nemaža dalis naujų įmonių, ieško būtent tokių paslaugos tiekėjų.

Kaip pasisamdyti nuosavą buhalterį?

Dar viena svarbi užduotis su kuria susiduria kiekviena auganti įmonė, tai kaip tinkamai sukurti buhalterijos skyrių įmonės viduje. Šioje vietoje svarbu žinoti tai, kad pagrindinė užduotis yra surasti tinkamus darbuotojus. Buhalterijos specialistai yra reikalingi praktiškai kiekvienoje kompanijoje, todėl vien tik geru atlyginimu jų tikrai neprisiviliosite. O ir jeigu dirbate sostinėje turėtumėte žinoti, jog buhalterine apskaita Vilniuje yra brangesnė, nes brangesni šios srities specialistai. Tokiems savo srities specialistams yra svarbu, kokioje įmonėje jie dirba. Svarbi darbo vieta ir jos patogumas. Natūralu, kad daugelis kompanijų šiuo metu naujiems darbuotojams siūlo laisvą darbo grafiką, svarbu, kad visos užduotys būtų atliktos laiku ir tinkamai. Tai labai patinka tiems, kurie moka save kontroliuoti, planuoti laiką ir nori produktyviai dirbti.

Jugma
8 657 64300
Konstitucijos pr. 12-202 Vilnius 09308
info@jugma.lt
jugma.lt